2 miejsce w Ogólnopolskim turnieju Kaszub Cup w Luzinie rocznika 2006!!!

2 miejsce w KASZUB CUP 2015

W dniach 12-13 grudnia braliśmy udział w turnieju „Kaszub CUP 2015” w Luzinie, w którym wzięło udział 21 drużyn. Organizator podzielił wszystkie ekipy na trzy siedmioosobowe grupy. W sobotę zostały rozegrane mecze grupowe w systemie każdy z każdym, które trwały 8 minut, a graliśmy na duże bramki 5x2m w ustawieniu 4 zawodników w polu plus bramkarz.

W grupie zajęliśmy 2 miejsce i awansowaliśmy do ćwierćfinału

W niedzielę rozegraliśmy mecze o miejsca 1-8 wraz z drużynami , Stolem Gniewino, Sparta Gdańsk, MKS Chojniczanka Chojnice, Sława Jedynka Sławno, UKS Jedynka Reda, Jaguar Gdańsk, które trwały 10 minut bez zmiany stron, a przeciwnikiem w ćwierćfinale była drużyna Cartusia 1923 Kartuzy.

Mecz przebiegał w bardzo szybkim tempie, przeciwnicy strzelili nam pierwsi gola , ale po pieknym strzale Miłosza z wolnego od słupka wyrównaliśmy. Remis utrzymał się do końca, więc karne...

Po celnych strzałach Miłosza i Bartka i jednoczesnych pudłach Cartusii weszliśmy do półfinału!

W półfinale czekała na nas drużyna Jaguar Gdańsk.Mecz znowu zacięty.. i kończy się remisem 0-0 i znowu rzuty karne . Po celnych strzałach Miłosza i Mateusza i obronie karnego przez naszego bramkarza Wiktora awansowaliśmy do finału!!!

Wielki finał po walce na 110 % po szczęśliwym golu 1-0 wygrała drużyna U2 Bytów . Tym bardziej szkoda tego meczu ,gdyż na początku meczu nasza drużyna miała inicjatywę i po jednej z akcji Miłosz trafił w słupek. Ale dla naszych chłopaków i tak słowa uznania za tak wspaniały wynik!!  Podziękowania i gratulacje również dla Trenera Konrada Lachowicza!!!

Na deser nasz bramkarz Wiktor Kazusek został wybrany bramkarzem turnieju!!!